• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ОПУ розкрив особливості співпраці з Шефіром: Як оформлений і чим займається помічник Зеленського

Сергій Шефір працює першим помічником президента України на громадських засадах без оформлення трудових відносин із ОПУ

Сергій Шефір
Сергій Шефір
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді ОПУ на запит Українських новин, передає "ДС".

"У трудових відносинах із Офісом президента України Сергій Шефір не перебуває, посадові обов'язки виконує на громадських засадах", — ідеться в документі.

Відповідно до Положення про Офіс президента, затвердженого указом президента №436 від 25 червня 2019 року, перший помічник президента координує роботу Кабінету президента та бере участь у здійсненні стратегічного планування та оперативного забезпечення поточної діяльності президента, взаємодії з державними органами, підприємствами та організаціями, розробці та погодженні поточного та перспективного графіка президента, а також у візуванні документів, що подаються на розгляд президенту.

При цьому, згідно з відповіддю ОПУ, присягу державного службовця Шефір не приймав, оскільки не є таким.

Також ОПУ відповідає, що, незважаючи на те, що Шефір виконує обов'язки першого помічника без офіційного оформлення трудових відносин, ця посада не є вакантною.

Нагадаємо, автомобіль, у якому перебував помічник президента Сергій Шефір, обстріляли 22 вересня близько 10:00 ранку на автодорозі, що веде до Києва. Поліція кваліфікувала інцидент як замах на вбивство. Внаслідок нападу три кульові поранення отримав водій автомобіля. Сам Шефір не постраждав, проте перебував у шоковому стані.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua