• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Звільнено 20 населених пунктів: у ЗСУ розповіли гарні новини з Харківщини

Сили оборони України відвоювали вже понад 700 квадратних кілометрів території на Харківському на Південнобузькому напрямках

Олексій Громов
Олексій Громов
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу розповів заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу 8 вересня, передає "ДС".

 "В рамках проведення оборонної операції на харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Нацгвардії та іншими силовими структурами ведуть активні бойові дії на визначених напрямках… Загалом наші підрозділи на окремих напрямках просунулись вглиб оборони противника від 2 до декількох десятків кілометрів. Звільнено низку населених пунктів. Загальна площа території, повернутої під контроль України, на Харківському на Південнобузькому напрямках скаладає понад 700 квадратних кілометрів", - сказав він.

За словами Громова, на даний час військові частини вклинились в оборону противника на Харківському напрямку - на глибину до 50 кіломерів. Тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів.

В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів.

На Краматорському напрямку підрозділи ЗСУ покращили своє тактичне положення, просунулись в глибину до 2 кілометрів.

В ході ведення наступальних дій на Слов'янському напрямку підрозділи 103 окремої бригади ТРО разом з підрозділами 15-го полку НГУ просунулися в глибину на 3 кілометри та звільнили населений пункт Озерне.

Угруповування Сил оборони продовжує ведення активних дій і на Херсонському напрямку. Відбуваються бої з метою покращення положення по лінії фронту. Противник частково деморалізований, однак продовжує чинити опір, додав бригадний генерал.

Нагадаємо, також гарними новинами з фронту на Харківщині поділився і президент Володимир Зеленський.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua