• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Палатний: волонтери передали ЗСУ "швидкі допомоги" та бойлери, а переселенцям - продукти

Волонтерський штаб зібрав великий вантаж на замовлення військових та продовжує підтримувати великі та малі центри переселенців

Завантаження гуманітарної допомоги
Завантаження гуманітарної допомоги
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook керівник штабу Артур Палатний, передає "ДС".

"Тернопільска команда на чолі з Миколою Люшняк спільно з Копичинецькою громадою зібрали і передали великий вантаж на замовлення ЗСУ: авто "Швидкої", бойлери, пральні машини, гігієнічні засоби та запас продуктів харчування. Київська команда доставила 10 мішків картоплі для їдальні, яка годує ЗСУ та ТрО", — зазначив Палатний.

Він також підкреслив, що волонтери продовжують постачати продукти харчування у великі та маленькі центри для переселенців.

"Вінницька команда, Генадій Ткачук та Фонд Людмили Станіславенко, які продовжують забезпечувати роботу центру для переселенців у Вінниці, підтримують менші центрі в області. За підтримки команди Волині, Юрія Гупало і фонду "Віримо в Україну" до центру соціально-психологічної реабілітації в Оратівському районі було передано продукти харчування і засоби гігієни", — розповів Артур Палатний.

Крім того, керівник волонтерського штабу "Українська команда" повідомив, що вже зібрано та передано необхідні речі для облаштування нового центру для переселенців — у місті Шумськ Тернопільської області.

    Реклама на dsnews.ua