• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Перед візитом Сі до Путіна Данілов висловив сподівання, що Китай не стане спільником Росії

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов сподівається, що Китайська Народна Республіка не буде спільником Росії у війні проти Росії

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода, передає "ДС".

 "..звичайно, є велике сподівання у росіян на великий Китай, що Китай буде допомагати Росії. Ми не розуміємо, для чого Китаю допомагати Росії, для чого потрібна ця річ. Тому що Китай – велика країна, країна, яка має свій шлях розвитку. І чи буде поєднання цих речей, тоді треба розуміти, як на це має реагувати світ. І ще раз наголошую, що ми вважаємо, що Китай – це окрема країна, вона не буде спільником Росії", — сказав секретар РНБО.

За його словами, "ці країни, які спільно з Росією починають брати участь в цих речах, вони є спільниками у вбивстві цивільного населення".

"Путін під час цієї гарячої фази війни, саме з 24 лютого вбив 500 наших дітей. На жаль, ми втратили "завдяки" цьому сучасному Гітлеру, сучасному фашисту, який дав наказ вбивати наших дітей", — додав секретар РНБО.

Олексій Данілов застеріг: якщо хтось має бажання бути спільником у цьому процесі, потрібно мати на увазі, що рано чи пізно за все це треба буде нести відповідальність.

Нагадаємо, Сі Цзиньпін буде з візитом у Росії з 20 по 22 березня.

Як повідомляла "ДС", за даними американського видання The Wall Street Journal, лідер КНР запланував онлайн-переговори із президентом України Володимиром Зеленським.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua