• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Пісню писали в окопі на Луганщині, знімали тільки учасників війни – презентували новий кліп про тероборону

На вихідних у Черкаській обласній філармонії по вул. Хрещатик презентували кліп до пісні про військових територіальної оборони Збройних Сил України

Кадри зі зйомок кліпа
Кадри зі зйомок кліпа / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

У зйомках брали участь виключно ті, хто цієї весни виконував бойові завдання найгарячіших точках Луганщини, передає "ДС".

Автор ідеї та пісні – Руслан Батир, офіцер 156 Черкаського окремого батальйону ТрО. Режисер кліпу – виконувач обов’язків пресофіцера черкаської тероборони Максим Дубінський. Виконавці – її автор і гурт Flatcher.

"Пісня далася дуже легко. Таке враження, ніби вона мені десь із вище прийшла, а моє діло було просто записати слова та наспівати мелодію, — розповідає автор Руслан Батир. – Перші рядки написав у Черкасах, ще до виїзду батальйону на схід. Далі продовжив уже в проміжках між бойовими завданням на Луганщині. Посил в куплетах був суголосний із настроєм побратимів, приспів вийшов легким для запам’ятовування, мелодію не складно зіграти на гітарі. Завдяки цьому та особливій енергетиці пісня вже на сході стала популярною серед наших захисників".

Автор присвятив твір та відео бійцям черкаської тероборони, які не повернулися із міста Попасна Луганської області, та тим, хто продовжує захищати територіальну цілісність України.

"Наші добровольці змогли 11 днів тримати оборону в тих районах зони бойових дій, де це не вдавалося іншим підрозділам, — каже автор. — Я хотів показати цією піснею те, що не обов’язково бути спецпризначенцем, щоб перемагати. Достатньо любити рідну землю й рішуче давати відсіч".

Локацію зйомок обрав режисера кліпу Максима Дубінський. Це гора Богдана Хмельницького у селі Івківці на Чигиринщині. Одна із сюжетних ліній ролика – це солдати, які підіймаються вгору.

"Така метафора є символом руху вгору, до перемоги, — пояснює Максим Дубінський. — І врешті-решт наші бійці підіймаються на вершину, бо вони переможці".

У зйомках брали участь майже півсотні бійців роти вогневої підтримки 156 Черкаського окремого батальйону ТрО Збройних Сил України.

"Це люди різного віку – від 22-річних до 58-річних, різних професій до лютого цього року. Але всі вони вже відчули на собі, що таке реальні бойові дії й власноруч давали відсіч російським окупантам, — говорить Руслан Батир. – Якщо локація кліпу – це про наше славне минуле, то люди в ньому – це точно славне наше сьогодення і майбутнє".

    Реклама на dsnews.ua