• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Підсумки візиту Бербок до Харкова: Кулеба впевнений у збільшенні поставок зброї з Німеччини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, який супроводжував німецьку колегу Анналену Бербок під час її візиту до Харкова, висловив упевненість, що Україна отримає ще більше військової допомоги з Німеччини

Анналена Бербок і Дмитро Кулеба
Анналена Бербок і Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Кулеби у Twitter, передає "ДС".

"Сьогодні Анналена Бербок і я відвідали воєнний Харків, де Росія завдала величезних страждань. Харків зараз є символом успішних українських контрнаступів, які доводять, що Україна переможе за достатньої підтримки партнерів. Я не маю жодних сумнівів, що подальша німецька військова допомога прибуде", – зазначив міністр.

Як писала "ДС", міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок у вівторок, 10 січня, відвідала Харків. Бербок стала першою німецькою посадовицею, яка відвідала місто з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Крім того, вона є першою главою МЗС, що відвідала Харків з лютого 2022 року.

Під час візиту, який тримався в таємниці з міркувань безпеки, Бербок супроводжували міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та посол України в ФРН Олексій Макеєв.

Анналена Бербок є однією з найбільш налаштованих на підтримку України у федеральному уряді Німеччини, а також не раз відвідувала українську територію з початку повномасштабної війни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua