• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Після скандального звільнення Симоненка генпрокурор призначив нових заступників

Генеральний прокурор Андрій Костін призначив нових заступників генпрокурора після звільнення з посади Олексія Симоненка

Андрій Костін
Андрій Костін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужба Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

На посаду першого заступника призначено Олексія Хоменка, який обіймав посаду заступника генпрокурора з вересня 2022 року. ОГП повідомляє, що до цього він працював керівником Київської обласної прокуратури. Одним із головних завдань першого заступника є нагляд за дотриманням законів органами безпеки.

Олексій Хоменко
Олексій Хоменко

Заступником Генпрокурора призначено Антона Войтенка, який до цього він очолював Львівську обласну прокуратуру. Він куруватиме напрям нагляду за дотриманням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, як повідомляє ОГП.

Антон Войтенко
Антон Войтенко

На посаду ще одного заступника призначено Вікторію Літвінову, яка до призначення працювала заступником керівника спеціалізованої екологічної прокуратури ОГП. Вона і надалі опікуватиметься роботою спеціалізованої екологічної прокуратури, а також напрямами протидії порушенням прав людини у правоохоронній і пенітенціарній сферах та захисту інтересів дітей.

Вікторія Літвінова
Вікторія Літвінова

Костін вважає, що всі новопризначені заступники позитивно себе зарекомендували.

"Під час війни нема часу на довгі роздуми і розкачування. Рішення приймаються швидко. Це необхідно щоб прокуратура працювала ефективно в складних умовах, в яких знаходиться правоохоронна система і вся наша країна", — зазначив генпрокурор.

Нагадаємо, 24 січня Офіс генерального прокурора підтвердив звільнення заступника генпрокурора Олексія Симоненка після того, як ЗМІ повідомили про відпочинок чиновника в в Іспанії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua