• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Після удару ЗСУ по Антонівському мосту з Херсону втекла путінська "Єдина Росія"

Представники російської панівної партії "Єдина Росія" одразу покинули Херсон після успішного удару українських бійців по Антонівському мосту. Виправдали своє боягузтво нібито неможливістю здійснювати "гуманітарну діяльність"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Центру стратегічних комунікацій, передає "ДС".

Як відзначає Центр стратегічних комунікацій, партія займалася збором особистих даних для проведення фейкового "референдуму".

"Обстріл Антонівського мосту, який був своєрідною "дорогою життя" для російських військових у тимчасово окупованому Херсоні, крім логістичного, мав і великий психологічний ефект", — пише пресслужба Центру.

Тим часом умови для військових Росії в Херсонській області стають дедалі важчими, а проросійські Telegram-канали відзначають, що спроби ЗСУ відрізати правобережне угруповання ЗС РФ від постачання не вирішуються.

"Херсонські колаборанти Сальдо і Стремоусов наввипередки заявляли, що Антонівським мостом можна рухатись і "проблем з постачанням обласного центру не буде, всупереч успішним ударам ЗСУ". Вірогідно, вони починають розуміти, що якщо вже "Єдина Росія" згорнула свою діяльність, то і їм скоро доведеться тікати", — додає пресслужба.

Як писала "ДС", у Силах оборони півдня підтвердили, що 27 липня українські військові завдали ударів по Антонівському мосту в захопленому Херсоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua