• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Платформа Eurocities допомагатиме у відбудові України, — Кличко зустрівся з мерами 8 європейських міст

Віталій Кличко зустрівся з мерами 8 європейських міст — членів політичної платформи Eurocities. З трьома містами Київ підписав угоди про побратимство

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

 Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС" із посиланням на повідомлення сайту КМДА.

"Мери 8 європейських міст від імені політичної платформи Eurocities висловили підтримку Україні та Києву та запевнили, що і надалі готові допомагати українцям. І в їх боротьбі за свою незалежність, і у відбудові українських міст, понівечених російським агресором. З мерами трьох міст — Осло, Ліона та Марселя — підписав угоди про побратимство цих міст зі столицею України", — заявив Кличко.

Також у складі делегації Eurocities Київ відвідали мери Флоренції (президент Eurocities), Афін, Гельсінкі, Риги та Тирани. Всі ці міста — теж побратими Києва.

"Ваш візит важливий для нас. Це – і жест підтримки українського народу та киян, і свідчення нашої єдності. Єдності українців і європейців. Єдності в боротьбі за свободу і демократичні цінності. Бо саме за це сьогодні бореться Україна в жорстокій війні, з якою прийшли на нашу землю російські варвари. І тільки об‘єднавши зусилля цивілізованого світу, ми зможемо захистити цінності демократії та свободи, а також безпеку і мир у всій Європі", — наголосив Кличко.

Разом з мерами 8 європейських міст Кличко відкрив на площі біля станції метро "Арсенальна" новий арт-об’єкт — великі металеві краплі, що символізують єдність Києва та Харкова. 

    Реклама на dsnews.ua