• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Побратими вшанували пам'ять іноземців, які загинули у протистоянні з російськими окупантами (ФОТО)

В Інтернаціональному легіоні територіальної оборони України повідомили про загибель чотирьох іноземців, які воювали за Україну проти російських окупантів

Бійці Інтернаціонального легіону
Бійці Інтернаціонального легіону
Реклама на dsnews.ua

У боях загинули члени Інтернаціонального легіону з Польщі, Австралії, Німеччини та Франції. Йдеться про Рональда Вогелара, Майкла О'Ніла, Бьорна Бенджаміна Клавіса та Вілфріда Блерріо, інформує "ДС".

"Ми хочемо вшанувати пам'ять наших братів за зброєю… Немає слів, щоб висловити нашу вдячність за їхнє служіння та найбільшу жертву. Це неоспівані герої, які прийшли сюди, щоб захистити цінності, у які вони вірили, і протистояти тиранії. Пам'ять про них житиме в Інтернаціональному легіоні, у ЗСУ та в серцях українського народу, який назавжди залишиться у боргу перед захисниками, які залишили своє життя позаду та обрали боротьбу за світло, а не темряву, за життя над смертю. Їх не забудуть", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше на Луганщину для підтримки Збройних сил України прибув "Іноземний легіон". Зокрема, добровольці прибули до Сєвєродонецька, який наразі є однією з найгарячіших точок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua