• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Подерв'янський — про президентство Зеленського: думає, "нафіга він туди поперся"

Володимир Зеленський може жалкувати, що став президентом України

Лесь Подерв'янський
Лесь Подерв'янський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку у програмі журналістки Яніни Соколової висловив відомий український художник та автор сатиричних п'єс Лесь Подерв'янський, передає "ДС".

Так, Соколова зізналася, шо не може "розгледіти" у Володимирі Зеленському, який, на її думку, став уособленням всії українців, "української національної ідеї" та української культури.

Журналістка також пригадала співрозмовнику його трактування української національної ідеї — "від'**іться".

"Думаю, що він (президент Зеленський — "ДС") випадково втрапив в оце своє місце. Поки що він сам це не усвідомив… Якусь функцію він виконує, Але говорити про Зеленського і культуру — це занадто багато від нього вимагати", — сказав Лесь Подерв'янський.

Художник також додав, що не заздрить голові держави.

"Бідна людина. Думає: "нафіга я туди поперся?". Коли він прокидається вночі — думає: "що я зробив, дурак?". А тепер вже ходу назад немає", — зазначив герой програми.

Соколова додала, втім, що наразі у світі вважають Володимира Зеленського "номером один"

Подерв'янський назвав президентство Зеленського "жартом долі".

"Доля грається з укранцями у такі речі. Я думаю. що в історії України були такі випадки. Вищі сили з нами весь час у щось граються: "а як ви виплутаєтеся із цієї ситуації і що ви робитимете", — допустив він.

Нагадаємо, за підсумками 2022 року американський журнал Time назвав "Людиною року" президента України Володимира Зеленського та "український дух".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua