• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Подоляк пояснив, чому ЗСУ відступили з Лисичанська

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що відступ від Лисичанська Збройних сил України не є питанням втрати Донбасу. Це питання правильного зворотного повернення тимчасово окупованого регіону

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Bild, передає "ДС".

Він зазначив, що оскільки війна йде за принципом "артилерійської дуелі", треба враховувати, що наразі російські окупанти мають перевагу у далекобійній артилерії. За його словами, 90% втрат становлять втрати від артилерійських ударів.

Подоляк додав, що якість управління військами та планування операцій в українців набагато вища, ніж у росіян. Після того, як Україна отримає "відносний паритет" в озброєннях, ЗСУ зможуть вибити ворога.

"Це не питання, коли вони заберуть Донбас. Це питання, яку ціну вони готові заплатити, щоб залишити Донбас. Проблема Росії, що вона воює кількістю, а не якістю. Ми хочемо воювати якістю. Ми мінімізуємо втрати і питання тимчасового відступу від Лисичанська і з Луганської області, це питання не втрати Донбасу, а питання правильного зворотного повернення Донбасу", — наголосив радник глави Офісу президента.

Нагадаємо, підрозділи ЗСУ 3 липня були змушені відійти від Лисичанська Луганської області через кратну перевагу російських окупантів у силі та техніці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua