• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Помер від хвороб та стресу": у "ДНР" повідомили про смерть полоненого британця, який воював за Україну

Громадянин Великої Британії Пол Джонсон Ентоні Домінік Урі, який воював за Україну та потрапив у полон бойовиків "ДНР" на Донбасі, помер від "стресу та хвороб"

Пол Урі
Пол Урі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила так звана "омбудсменка" угруповання Дар'я Морозова, передає "ДС" з посиланням на сайт бойовиків "ДАН".

"Міжнародні організації, а також офіційні представники Великої британії (у тому числі Форін Офіс, посольство в РФ, члени британського парламенту), були повідомлені про факт полону Пола Урі. Також, на його прохання, відповідна інформація була передана в іноземні ЗМІ. Однак жодної реакції від Великої Британії не було", — запевняє Морозова.

"Омбудсменка" стверджує, що під час першого медогляду лікарі "ДНР" виявили у полоненого низку хронічних захворювань. Серед них — інсулінозалежний діабет, ураження дихальної системи, нирок та низка захворювань серцево-судинної системи. За її словами, Полу Урі було надано відповідну медичну допомогу.

"Проте, враховуючи діагнози та стрес, 10 липня він помер", — запевняє Морозова.

Новини Донбасу уточнюють, що британець потрапив у полон "ДНР" у квітні. Угруповання його звинувачувало в участі у бойових діях на боці ЗСУ.

Нагадаємо, в червні терористи і "засудили" трьох іноземних бійців, які захищали Україну, до смертної кари. Йдеться про британців Ейдена Ейсліна, Шона Піннера і марокканця Брагіма Саадуна.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua