• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Порошенко з третьої спроби все ж поїхав з України

П’ятий президент України лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко з третьої спроби перетнув українсько-польський кордон

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив співрозмовник "Української правди" в правоохоронних органах, передає "ДС".

Як стало відомо джерелам УП, вранці понеділка Порошенко звернувся до чинного глави держави Володимира Зеленського, щоб запевнити, що опозиція разом із владою працює на зміцнення України. За словами політика, він прямує на конгрес та саміт Європейської народної партії в Роттердам.

Своїми цілями Порошенко назвав: надати Україні статус кандидата на членство в ЄС уже в червні, підтримати Україну у війні проти Росії, надання фінансової допомоги Україні та схвалення "Плану Маршалла 2.0" для післявоєнної відбудови.

Нагадаємо, пізно ввечері 27 травня народного депутата, лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка не пропустили через державний кордон. У його команді кажуть, що він їхав у відрядження на Парламентську асамблею НАТО за погодженням з головою Верховної Ради.

Пізніше стало відомо, що підставою відмови у виїзді лідеру "Європейської солідарності" народному депутату Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua