• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Арестович, що "порвав" з Банковою, заявив, що українці перебувають на "Титаніці", але у Зеленського цього не розуміють (ВІДЕО)

Олексій Арестович, який звільнився з посади позаштатного радника голови Офісу президента, а також спікера української делегації у Тристоронній контактній групі, розповів про плачевний стан держави. За його словами, Україна нагадує легендарний корабель "Титанік", який зазнав катастрофи у 1912 році

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Арестович розповів в інтерв'ю Юрію Романенку на YouTube, повідомляє "ДС".

Так, виходячи з раніше сказаного гостем, інтерв'юер уточнив у колишнього радника ОП, чи перебувають українці на "Титаніку".

"Є магія влади дуже велика. Коли ти проходиш до Самих (Арестович підняв палець вгору, натякаючи на представників найвищої української влади — "ДС"), тебе охорона оглядає, ти викладаєш усі речі, потім ти йдеш довгою червоною доріжкою, там сусальне золото — з кожним кроком усі ці проблеми здаються дедалі надуманішими — і коли ти заходиш у головний кабінет (кабінет президента — "ДС") — там усе гаразд. Якщо це навіть і "Титанік", то це такий "рафінований" салон, куди не дійшов навіть тривожний сигнал і не зрозуміло, що ми вже тонемо", — сказав Арестович.

За його словами, "дві-три людини" в Офісі кажуть "усю правду-матку", незважаючи на "теплу ванну".

"Якщо вона ("ванна" — "ДС") і "тепла", то дві-три людини" туди "холодний струмок" регулярно доливають", — зазначив Олексій Арестович.

Він також заявив, що "докладає зусиль", доповідаючи "погані звістки" на нарадах у президента Володимира Зеленського. Арестович заявив, що владі все здається "благополучним".

Так, колишній радник голови ОП пояснив, як у кабінеті на Банковій оцінюють ситуацію у країні.

"Вони кажуть так: "У нас є стійкий 21% підтримки (виборців — "ДС"). Ми робимо реформи, ефект від яких позначиться через півроку-рік. Ближче до виборів ми почнемо реалізовувати вже зовсім жирні речі і, зайшовши на вибори з (конфігурацією — "ДС") Порошенко-Зеленський, — зрозуміло, за кого проголосують люди вдруге", — розповів він інтерв'юеру.

За словами Арестовича, в Офісі президента не переймаються появою на виборах "джокера".

"Який "джокер"? Серіал "Слуга народу" новий знімається, просто так нізвідки людина вилетіти не може — турбуватися нема про що. "Олексію, ти панікер і аларміст", — цитує він слова співрозмовників в Офісі президента.

Арестович також розповів, що говорить на Банковій про "об'єктивні показники", назвавши такими дані соцопитувань. Але наголосив, що в Офісі президента називають такі опитування "купленими".

"Дивися, через день вийде наше агентство — і там буде все добре", — навів Олексій Арестович слова своїх співрозмовників на Банковій, не уточнивши, втім, їхні імена.

Екснардеп Борислав Береза, у свою чергу, заявив, що саме це інтерв'ю спричинило "розрив" Арестовича та ОП.

"Вже всі знають, що Арестович більше не є розмовляючою головою Зеленського, але мало хто знає, що їхній розрив розпочався з цього інтерв'ю, яке вийшло в п'ятницю (14 січня — "ДС"). Подивіться. Це дуже кумедно. Люся (Береза натякає на одну з ролей Арестовича в кіно — "ДС") чехвостить владу та сипле цитатами. І це дуже смішно. І це рівень оточення Зеленського", — написав колишній депутат Ради в Telegram.

Нагадаємо, в ефірі 4 каналу, який належить нардепу від провладної фракції "Слуга народу" Олексію Ковальову, Олексій Арестович заявив, що звільнився з посади позаштатного радника голови Офісу президента зі стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони, а також спікера української делегації у ТКГ. Арестович пояснив такий крок "особистими причинами".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua