• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Посол США Бріджит Брінк назвала економічну складову фундаментальною для перемоги України у війні з РФ

Посол США в Україні Бріджит Брінк заявила, що економічна складова, і саме приватний сектор, має фундаментальне значення для перемоги України в війні з Росією та в повоєнному розвитку

Реклама на dsnews.ua

Зустріч понад 50 представників вітчизняних та міжнародних компаній з послом США в Україні Бріджит Брінк організувала Американо-українська Ділова Рада (USUBS) у партнерстві з "Українською бронетехнікою", інформує "ДС".

"Допомогти Україні перемогти у війні проти Росії – це є одним з головних зовнішньополітичних пріоритетів президента Байдена, але так само пріоритетом є допомога Україні у тому, що ми називаємо "виграти майбутнє". І Україна виграє майбутнє за допомогою бізнесу, який буде рушійною силою економічного відновлення України та працевлаштування українців", — додала вона.

Генеральний директор ТОВ "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас, у свою чергу, подякував пані послу та США за військову допомогу Україні та за економічну підтримку.

"Від початку повномасштабного вторгненням оборонний сектор стрімко зростає, і наша співпраця з американськими партнерами стає одним з найважливіших елементів нашого захисту від Росії. Ми повинні не просто отримувати зброю чи підтримку, оборонну техніку, ми повинні створювати її тут, ми повинні локалізувати виробництво, ми повинні розвивати наші економічні можливості. І ми бачимо постійну і незмінну підтримку на цьому шляху з боку американських партнерів", — заявив він.

    Реклама на dsnews.ua