• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Повернемо все взад: Симоньян пофантазувала, хто і як згортатиме шию росіянам у Києві

Пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян впевнена, що росіяни знову з'являться в Києві після завершення війни проти України

Маргарита Симоньян
Маргарита Симоньян / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Симоньян написала розлогий пост в Telegram, присвячений "дню народної єдності", який цього року в РФ відзначають у п'ятницю, 4 листопада, передає "ДС".

"Настане день, і ми знову приїдемо до гостинного, веселого, світлого і ситиого Києва. Наші чоловіки знову згортатимуть шиї, зазираючись на чорнобрових Оксан. Ми всі будемо знову хором співати в шинку трьома незнайомими один з одним столами пісню 'Ніч яка місячна', найкрасивішу на землі, українську пісню, яку знає кожен росіянин, пісню з великого радянського фільму про нашу спільну війну, спільне горе та спільну гордість", — пофантазувала пропагандистка.

Вона також заявила, що росіяни "знов натріскаються місцевої черешні і разомліють від того, як "повно хтивості і млості малоросійське літо".

"У Києві, столиці України, Матері міст російських, ми читатимемо малоросійські оповідання слави російської літератури, великого Гоголя, який писав про себе: 'Сам не знаю, яка в мене душа — хохлацька чи російська'. І ніщо в цьому реченні ані в кого не буде викликати смішних та безглуздих суперечок", — продовжила Симоньян.

Вона також згадала про загарбницьку війну, яку веде Росія проти України під гаслом про "денацифікацію".

"Разом ми встанемо, згадаємо мучеників, які загинули у війні за те, щоб стало саме так. Збудуємо їм пам'ятники. Складемо про них нові пісні — російською та українською. Саме в цьому, здається, і полягає сенс такого незграбного, нехудожнього, негоголівського, але такого, яке виявилося неминучим, слова 'денацифікація'", — підсумувала Симоньян свої дивні думки, додавши до вищенаписаного привітання росіян із "святом".

Як повідомляла "ДС", з нагоди "дня народної єдності" президент Росії Володимир Путін заявив, що його країна нібито "з теплотою" ставиться до українського народу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua