• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Повернення Порошенка до Києва: у "Жулянах" вже зібралися понад тисячі прихильників експрезидента (ФОТО)

В аеропорту "Київ" (Жуляни) вранці збираються представники опозиції: зустрічають п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка, який прямує до України з Польщі

Прихильники Петра Порошенка в аеропорті
Прихильники Петра Порошенка в аеропорті
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив народний депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко, передає "ДС".

У своєму Telegram-каналі він розмістив світлини з аеропорту: прихильники Порошенка збираються біля будівлі аеропорту з національними прапорами та партійною символікою.

Прихильники Порошенка збираються біля будівлі аеропорту
Прихильники Порошенка збираються біля будівлі аеропорту

"Тільки подивіться, скільки людей прийшли в аеропорт "Жуляни", щоб підтримати нашого президента!Сподіваюсь, Володимир Олександрович побачить ці фото, і сам зрозуміє, за ким правда. Краще не робіть різких рухів, пане поки що президенте", — прокоментував Гончаренко.

В аеропорту також збираються правоохоронці.

В аеропорту також збираються правоохоронці
В аеропорту також збираються правоохоронці

За інформацією "Української правди", станом на 8:40 біля аеропорту було близько 1000-1500 людей. Учасники акції принесли плакати з гаслами: "Ні диктатурі", "Україні не личить Ze-кохання", "Україні потрібен Порох", "I’ll be back, Poroshenko", "Порох є – дамо вогню" тощо. Також вигукували "Зелю — геть!"

На сцені виступають лідери партії "Європейська солідарність" та музиканти.

Як писала "ДС", 17 січня лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко прибув у аеропорт Варшави, де пройшов паспортний контроль та вилетів до України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua