• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Повертайтесь туди, звідки понаїхали: у Зеленського дали пораду росіянам у Криму

Росіянам, які зараз перебувають у тимчасово в окупованому РФ Криму, потрібно якнайшвидше повертатися назад на Батьківщину

Таміла Ташева
Таміла Ташева / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку пораду мешканцям країни-окупанта дала представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева в ефірі національного марафону, повідомляє "ДС".

"Особливо звертаємося до громадян Росії, які незаконно приїхали в Україну і перебувають в окупованому Криму. Так, у Криму тепло і дуже душевно. Але вже зараз ми просимо вас вирушати до себе додому до Тюмені, Елісти, Саранська, Іркутська або звідки ви понаїхали", – сказала українська чиновниця.

Також Ташева звернулася до українців в окупованому Криму, закликавши вже зараз подбати про базові заходи безпеки та переїхати від військових об'єктів якнайдалі.

Вона наголосила, що виїзд із Криму через територію РФ і треті країни не вважатиметься адміністративним правопорушенням, оскільки скоєно в умовах крайньої необхідності.

"Особливо хочу сказати представникам незначної групи осіб серед кримських татар — "сатк'їнам", або ж "запроданцям": ви обов'язково відповідатимете згідно з українським законодавством, але ключове, що вже є, — вас оцінили самі киримли", — зазначила Таміла Ташева.

Нагадаємо, за словами радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, мешканці окупованих Росією територій України мають готувати укриття та виконувати рекомендації влади під час деокупації.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua