• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Позитив тижня. Наш новий БПЛА Gekata посилить повітряну розвідку

Крім того: випробувано зенітний варіант ракети РК-10 та бойовий дрон "Миротворець", а "Антонов" продемонстрував перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р.

БПЛА Gekata
БПЛА Gekata / Defense Express
Реклама на dsnews.ua

Gekata посилить повітряну розвідку

Науково-виробничий центр "Інфозахист" розпочав льотні випробування своєї нової розробки — повітряного комплексу радіотехнічної розвідки Gekata. Як повідомляє Defense Express, він призначений для виявлення радіовипромінюючих цілей на відстані сотні кілометрів.

Gekata здійснила свій перший політ, піднявшись у небо з невеликого аеродрому під Києвом. Основою комплексу є 10-кілограмовий контейнер із обладнанням для ведення радіотехнічної розвідки, який встановлюється на дрон PD-2 від Ukrspecsystems. PD-2 може бути в повітрі близько 10 годин і підніматися на висоту до 5 км, дальність управління дронов становить понад 220 км. Під час польоту, крім роботи системи радіотехнічної розвідки, проводилося вимірювання впливу контейнера на льотні характеристики PD-2.

За задумом розробників, весь комплекс складається з наземної станції управління та шести дронів з "Гекатою". Три БПЛА повинні знаходитися в небі та змінюються по черзі для забезпечення цілодобового моніторингу по фронту 100 км та на глибину до 450 км від місця баражирування. Це дозволяє в режимі 24/7 збирати інформацію про всі об'єкти супротивника, що випромінюють радіодіапазон, і точно визначати їх координати. Йдеться не лише про пункти управління та командно-штабні машини, а про контрбатарейні радари, РЛС зенітно-ракетних комплексів або літаків, і навіть про звичайні радіостанції рядових бійців противника.

Можливості "Гекати" дозволяють відстежувати одночасно до 200 цілей та передавати інформацію про них у режимі онлайн. А при повному радіозахисті чи автономному польоті накопичувати цю інформацію на внутрішніх носіях.

Рішення у вигляді рою БПЛА дає можливість замінити класичні літаки радіотехнічної розвідки або мережі наземних станцій радіотехнічної розвідки на кшталт "Кольчуги".

"Промінь" випробував зенітний варіант ракети РК-10

Реклама на dsnews.ua
Пуск ракети РК-10
Пуск ракети РК-10

Державне підприємство Конструкторське бюро "Промінь" провело етап заводських випробувань зенітного варіанта ракети РК-10. Як повідомляє " Мілітарний ", нова ракета отримала змінену схему розміщення аеродинамічних поверхонь (кермів) у порівнянні з "традиційними" ракетами від КБ "Промінь", коли вони знаходяться у її хвостовій частині. Ракета для ЗРК ближньої зони виконана за так званою схемою "качка", тобто розміщення рульових поверхонь в носової частини ракети. Таке рішення необхідне для забезпечення більшої маневреності ракети для знищення повітряних цілей.

Засіб наведення та управління ракетою залишився традиційним для виробів КБ "Промінь" по лазерному променю із супроводом мети в автоматичному режимі. При цьому для РК-10 розробляється варіант з альтернативним наведенням по відбитому лазерному променю.

Бойовий дрон "Миротворець" пройшов заводські випробування

'Протитанковий "Миротворець"
'Протитанковий "Миротворець" / Defense Express

Як повідомляє Defense Express, конструкторсько-виробниче підприємство "Синергія" провело заводські випробування своєї роботизованої плаваючої платформи "Миротворець". У ході випробувань платформа виконувала умовне завдання термінової доставки медикаментів пораненим у зону бойових дій.

Управління платформою проводилося з відривом 2000-2300 м за умов непрямої видимості. У той же час максимальна дальність керування платформою – до 5000 м.

"Антонов" показав перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р

Демонстрація першого військово-транспортного літака Ан-178-100Р на ДП "Антонов"
Демонстрація першого військово-транспортного літака Ан-178-100Р на ДП "Антонов" / УНІАН

Ан-178-100Р №001 — це літак нового покоління, створений на базі сучасних світових інформаційних технологій. Він оснащений сотнями електронних обчислювачів, що дозволяють інтегрувати всі системи та датчики літака, автоматизувати контроль їхньої працездатності та оптимізувати управління. Повітряне судно можна використовувати для перевезення особового складу, доставки озброєння та легкої військової техніки посадковим та парашутним способом, а також для транспортування вантажів.

У програмі створення Ан-178-100Р беруть участь понад 30 українських підприємств, які освоїли виготовлення 177 виробів для цього літака. Зокрема, вперше в Україні ДП "Антонов", НТК "Екран", ПрАТ "ФЕД", ДП "ХАКБ" розробили та впровадили сучасну систему електронного управління літаком, систему управління механізацією крила. ДП "ПО "Південний машинобудівний завод" налагодило випуск основних стійок шасі. В обладнанні літака задіяні також іноземні постачальники з Європи, США, Канади.

При реалізації програми Ан-178-100Р проведено великий обсяг робіт із забезпечення якісно нового рівня всіх систем літака, зокрема гідравлічної системи, систем керування літаком, електропостачання, кондиціювання повітря тощо.

Бойові кораблі України та Франції провели спільні тренування

Спільне українсько-французьке тренування "PASSEX".
Спільне українсько-французьке тренування "PASSEX".

В акваторії Чорного моря кораблі Військово-Морських Сил України та Франції провели спільне тренування типу "PASSEX". Середній десантний корабель "Юрій Олефіренко" ВМС ЗСУ разом із фрегатом ВМС Франції Auvergne провели тренування типу "PASSEX". Мета заходу – підтримання безпеки у Чорноморському регіоні, удосконалення взаємосумісності екіпажів кораблів двох країн відповідно до стандартів НАТО. Окрім надводних бойових одиниць, від французької сторони до навчань залучався корабельний транспортно-бойовий вертоліт NH-90.

Як повідомляє Служба зв'язків із громадськістю Командування ВМС України, при відпрацюванні елементів тактичного маневрування особовим складом кораблів було проведено низку спільних тренувань. Крім того, на борту "Юрій Олефіренко" тренувалися надавати допомогу аварійному кораблю з висадкою аварійно-рятувальної групи французького фрегата.

    Реклама на dsnews.ua