• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

ППО України збиває до 70% російських ракет: сьогодні зранку ще дві

Українські військові сьогодні зранку збили дві ворожі ракети у Дніпропетровській та Миколаївській областях. Загалом українська ППО збиває в середньому від 50 до 70% російських ракет

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленнях Повітряного командування "Схід" та "Південь", передає "ДС".

Одну з російських ракет збили в районі Кривого Рогу, а іншу — у небі над Миколаївською областю. Крилату ракету класу "повітря-поверхня" Х-59 окупанти випустили з винищувача Су-35.

"Загроза ракетних ударів залишається високою, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги", — закликали військові.

Крім того, українські військові в Дніпропетровській області збили ворожий безпілотник, який проводив аеророзвідку місцевості.

СтратКом ЗСУ повідомив у Telegram, що БПЛА "Орлан-10" був збитий одним з підрозділів ЗСУ в Синельниківському районі Дніпропетровської області.

Загалом Протиповітряна оборона України досягла рівня ефективності, коли збиває від 50 до 70% російських ракет.

"Аналіз авіаційно-ракетних ударів Росії показує, що від 50 до 70% ворожих ракет збивається засобами ППО, як авіацією, так і зенітними ракетними підрозділами.

Але, на жаль, сьогодні 100% ефективність дій ППО ми не можемо забезпечити, це повʼязано з обʼєктивними причинами – недостатньою кількістю засобів розвідки, авіаційних та зенітних ракетних комплексів.

В основному – це радянські системи, в яких немає такої ефективності та надійності, як у засобів ППО країн-партнерів НАТО", — розповів начальник Київської міської військової адміністрації генерал-майор Микола Жирнов в інтерв'ю "Армія Inform".

Генерал-майор наголосив: допоки у противника є ракетна та авіаційна зброя, доти існуватиме загроза завдавання ракетно-авіаційних ударів.

Хоча можна констатувати, що наразі противник не може використовувати свою авіаційну зброю безкарно, а також не може забезпечити ефективність своїх ракетних ударів.

Це стало можливим завдяки роботі системи ППО, героїзму та професіоналізму українських військовослужбовців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua