• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Правоохоронці в УПЦ МП Київщини та Херсонщини знайшли окрім агіток ще й підозрілих осіб

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на обʼєктах УПЦ МП у Київській та Херсонській областях

Обшуки в УПЦ МП: агітки, зброя і підозрілі особи
Обшуки в УПЦ МП: агітки, зброя і підозрілі особи
Реклама на dsnews.ua

СБУ виявила підозрілих осіб, незареєстровану зброю і російські агітки на об'єктах УПЦ МП. У результаті на території Пустинно-Миколаївського скита, який перебуває у "забороненій" Чорнобильській зоні, виявлено 16 підозрілих осіб. Серед них — чоловіки спортивної статури, передає "ДС" за інформацією пресслужби силовиків.

Підозрювані перебували на обʼєкті незаконно, оскільки цивільні особи не мають права перебувати у зоні відчуження, через яку рашисти намагалися прорватися на Київ у лютому-березні цього року.

Стосовно них складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.46-1 КУпАП "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення". Перевіряється їхня причетність до злочинів проти державної безпеки.

На горищі цього ж обʼєкта знайшли маскувальну сітку, яка зазвичай використовується у військових цілях: для маскування озброєння, техніки та інженерних споруд.

У приміщеннях Херсонської єпархії було знайдено рушницю без відповідних дозвільних документів, прапор і золотий герб Росії. Спецслужба також взяла на опрацювання інформацію щодо декількох священнослужителів, які ймовірно, контактують з громадянами РФ і РБ. Крім того, правоохоронці виявили пропагандистські матеріали, де прославляється Росія.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua