• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Представник в ТКГ запевнив, що Україна не надавала ОРДЛО жодної письмової відповіді

Українська делегація на засіданні політичної робочої підгрупи ТКГ 8 лютого не надавала письмової відповіді на запропоновані документи окупаційної "адміністрації" ОРДЛО

Сергій Гармаш
Сергій Гармаш / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні представника Донецька у ТКГ Сергія Гармаша у Facebook, передає "ДС".

"Лист Ніканорової та Дейнего в ОБСЄ із заявою, що Україна, нібито, під час останньої зустрічі Н-4 у Парижі, взяла на себе зобов'язання письмово відповідати на документи ОРДЛО (що означало б автоматичне визнання Києвом їхньої суб'єктності як сторони конфлікту та переговорів) виявилося правдою. От тільки щодо зобов'язань Києва, московські маріонетки видали у ньому бажане за дійсне", — наголосив він.

За словами Гармаша, сьогодні відбулося засідання політичної робочої групи ТКГ. Жодних письмових відповідей на документи ОРДЛО Україна не давала.

"Представник Росії Дмитрієвський наполягав: "Єрмак говорив, що Україна реагуватиме на всі пропозиції щодо врегулювання". Так ми й реагуємо. Ми готові обговорювати всі пропозиції, які перебувають у роботі ТКГ. Але домовленості про письмову форму таких реакцій немає і не було. Читайте спільне комюніке за підсумками паризької зустрічі Н-4 – там про це жодного слова. Отже, Москва розчарована. Подивимося, що завтра буде на засіданні ТКГ", — підсумував він. 

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не вестиме прямі переговори з проросійськими терористами "ЛДНР" і це не передбачено Мінськими угодами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua