• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Прем'єр доручив Міненерго проконтролювати виплату зарплати шахтарям

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству енергетики проконтролювати спрямування коштів, які були передані державним вуглевидобувним підприємствам у грудні, на виплату зарплати шахтарям

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Відповідне завдання Шмигаль поставив перед міністром енергетики Германом Галущенком, передає "ДС" із посиланням на засідання уряду.

"У мене прохання доручити керівникам міністерства проконтролювати виплату зарплат на рівні об'єднань і вугільних шахт, для того, щоб ми дійсно були впевнені, що всі кошти люди отримали", — сказав Шмигаль.

У свою чергу Галущенко зазначив, що Міненерго загалом спрямувало на виплату зарплати шахтарям близько 6,5 млрд грн. Крім того, упродовж року міністерство надавало підприємствам додаткові кошти.

Так, восени із держбюджету на виплати заборгованості із зарплати було виділено 1 млрд грн. які вже надійшли на шахти у повному обсязі. У серпні на шахти було направлено понад 390 млн грн за рахунок перерозподілу видатків бюджету.

Як повідомлялося, ПАТ "Центренерго" станом на 14 грудня 2021 року вже перерахувало підприємствам вугільної галузі близько 370 млн гривень, які направлені на виплати заробітної плати працівникам державних шахт. Надходження решти коштів очікується до кінця цього тижня.

Всього цього тижня Міністерство енергетики планує перерахувати понад 700 млн грн на виплати заробітної плати працівникам державних вуглевидобувних підприємств.

Крім того, 8 грудня Міністерство енергетики перерахувало на виплати заробітної плати працівникам державних шахт 300 млн грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua