• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Прем'єр Польщі Моравецький прибув до Києва

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прибув із візитом до Києва

Матеуш Моравецький
Матеуш Моравецький
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник польського уряду Петро Мюллер, передає "ДС" з посиланням на Polsat News.

"Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький прибув до Києва. Буде серія з кількох зустрічей. Обговорюватимуться важливі речі, пов'язані з геополітичною ситуацією та енергетичним ринком, а також енергетичною та військовою безпекою", – повідомив Мюллер.

Представник уряду сказав, що інформацію про візит було оприлюднено з деякою затримкою з міркувань безпеки.

На запитання, чого очікувати від візиту глави уряду, речник запевнив, що його присутність – це "політичний сигнал Кремлю".

"Цей сигнал також буде надісланий сьогодні. Ми підтримуватимемо Україну в цій дуже складній ситуації. Ми вважаємо, що Росія порушує всі можливі міжнародні стандарти. Захист України – це захист нашої безпеки", — додав представник уряду.

Відповідаючи на питання про хід українського контрнаступу, Мюллер зазначив, що хоча повідомлення про "кожний відібраний метр є гарною новиною", "за цим не обов'язково слідує хороша інформація про повну, трагічну картину, яку створила Росія".

"Я не надто оптимістично налаштований, що це велика зміна у цій військовій ситуації", – сказав Мюллер.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Росія вже давно перемогла б Україну, якби решта так допомагала силам оборони, як це начебто неспішно і в невеликих обсягах робить Німеччина – перша економіка Європи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua