• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Пригожин знає: Зеленський закликав забрати у Путіна ядерку та не ділити з ним світ

Президент Володимир Зеленський закликав забрати у Росії ядерну зброю та не укладати з кремлівським диктатором Володимиром Путіним жодних домовленостей, в тому числі і таємних

Реклама на dsnews.ua

Про це голова держави заявив під час виступу на засіданні Генеральної асамблеї ООН, передає "ДС".

"Україна віддала свій третій за величиною ядерний арсенал. Тоді світ вирішив, що Росія має стати хранителькою такої сили. Але подальша історія довела, що саме Росія найбільше заслуговувала на ядерне роззброєння ще тоді, в 1990-х", — наголосив він.

Зеленський підкреслив, що зараз Росія так само заслуговує на роззброєння.

"Терористи не мають права володіти ядерною зброєю… Поки ядерна зброя лишається на своїх місцях, масове знищення набирає обертів. Росія перетворює на зброю багато інших речей, і ці речі використовуються не лише проти нашої країни, але й проти всіх ваших країн", — підкреслив голова держави.

Зеленський також закликав об'єднатися та протистояти російській агресії.

"Ми започаткували формат зустрічей між радниками з питань національної безпеки та дипломатичними представниками. У Хіросімі, Копенгагені та Джидді відбулися важливі переговори та консультації щодо імплементації Формули миру. І ми готуємо Глобальний саміт миру. Я запрошую всіх вас — всіх, хто не терпить жодної агресії — до спільної підготовки Саміту", — сказав він.

Президент розповів, що йому відомо про спроби укласти тіньові домовленості по Україні.

"Злу не можна довіряти — запитайте Пригожина, чи можна ставити на обіцянки Путіна. Будь ласка, почуйте мене. Нехай єдність вирішує все відкрито", — підкреслив голова держави.

"Не діалог між так званими "великими державами" десь за зачиненими дверима може гарантувати нам усім нову епоху без воєн, а відкрита робота всіх народів заради миру", — вважає Зеленський.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua