• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Примітивний фейк": Яценюк спростував брехню пропагандистів про "націоналізацію" його "майна" у Криму

Голова Київського безпекового форуму, колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк спростував інформацію, що він начебто володіє майном у тимчасово окупованому Росією Криму

Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Яценюк зробив відповідну заяву на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Експрем'єр назвав таку "інформацію" черговою російською брехнею, яку поширили найбільші пропагандистські ресурси президента РФ Володимира Путіна.

Політик додав, що цю брехню передрукували й українські медіа.

"Оскільки це вже не перше вкидання Кремля на цю тему, повторю ще раз: інформація про мою нерухомість на території окупованого Криму – примітивний фейк!", — наголосив Арсеній Яценюк.

Яценюк додав, що ніколи не володів майном у Криму з початку окупації півострова у 2014 році. Це, наголосив він, легко можна перевірити за допомогою реєстрів власності.

"Можу лише додати, якби у мене справді було таке конфісковане майно, я вже давно звернувся би до суду проти Росії і стягував би кошти з заморожених російських активів", — пише він.

"А те, що Путін і його банда досі намагаються мене дискредитувати, сприймаю як доказ, що за своє політичне життя я робив все заради захисту України від російської агресії", — резюмував Яценюк.

    Реклама на dsnews.ua