• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Притула пішов з "Голосу", але вирішив залишитися в політиці

Шоумен і екскандидат в мери Києва Сергій Притула оголосив про свій вихід з партії "Голос"

Сергій Притула
Сергій Притула / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Заяву Притула опублікував на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди "Голосу" перед минулими парламентськими виборами… Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення", — заявив Притула.

За словами Притули, він до останнього вірив у можливість "цивілізованого діалогу та реанімації партії", але цього не сталося.

"Тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд "Голосу" у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні "верхи" не чують "низів", і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні. Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва", — вважає шоумен.

Притула піддав критиці "відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на "зашкварні" голосування своїх депутатів на будь-якому рівні", що, на його думку, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.

"Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із "Голосу". А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими "функціонерами" мені не по дорозі. І, надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше", — додав він.

Про свої наступні плани у політичній царині Притула пообіцяв повідомити на своїх офіційних ресурсах.

Як повідомляла "ДС", 10 лютого 2021 року Сергій Притула вийшов з політради партії "Голос" та перестав бути заступником голови політичної сили.

У квітні Притула заявив, що в нього є амбіції очолити партію "Голос", а голова партії Кіра Рудик має піти з цієї посади.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua