• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Заклик здати зброю не буде почутий": Монастирський про необхідність легалізації короткостволу

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський назвав необхідною легалізацію в Україні короткоствольної зброї після війни з Росією

Денис Монастирський
Денис Монастирський
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у інтерв'ю для Bloomberg, передає "ДС".

За словами Монастирського, короткоствольну зброю необхідно легалізувати, оскільки після війни населення не почуватиметься безпечно.  

"Це причина для мене вважати, що можна дозволити купувати та зберігати пістолети. Післявоєнний заклик здати зброю не буде почутий, оскільки більшість українців і надалі не почуватимуться безпечно", – сказав Монастирський. 

На його думку, легалізація зброї була б превентивним заходом в очікуванні різкого зростання злочинності після війни, а цей крок виглядає доцільним в умовах, коли на руках в українців перебувають мільйони одиниць незареєстрованої зброї. 

"Безумовно, для захисту своїх домівок мирним жителям потрібно дозволити використовувати зброю", — переконаний Монастирський.

Як писала "ДС", 21 березня минулого року Монастирський заявив, що питання про вільний продаж короткоствольної вогнепальної зброї закрито мінімум на три-пʼять років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua