• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Про ваші душі дбаю: Арестович просить українців не бавитися з "написами" з мертвих росіян (ФОТОЖАБИ)

Радник Офісу президента, блогер Олексій Арестович заявив, що українці не повинні "викладати" написи з "тіл мертвих" окупантів у соцмережах

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це написав на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Я вам один розумний річ скажу, а ви, будь ласка, образтеся. Це важливо, щоб ви образилися, тоді у вас з'являється шанс. Шанс задуматися. Я з приводу шрифту з мертвих і "веселої хвилі", яка прокотилася мережами і в якій багато хто з нас взяли участь", — зазначив Арестович.

Політик додав, що українці "навіть уявити собі не можуть, що намотали собі на голову цією "веселістю".

"Не можна знущатися з мертвих. У жодному варіанті. Я вже пропускаю "ми ж європейська армія європейської країни", я пропускаю "реакцію Заходу", але я ще хочу врятувати ваші особисті власні душі. Карма на війні дуже щільна", — моралізує Арестович.

Він також додав, що "стягуватиме" не "умовний" президент Росії Володимир Путін, а Бог.

"З тих, для кого картинки з трупів прийнятно та доброчесно стягує не умовний Путін і не шоковані релігійні республіканці, а Господь особисто", — пише радник Офісу президента.

За словами Арестовича, "для участі в таких "веселощах" людині потрібні дві причини":

  • ступінь озвіріння;
  • бажання розділити з натовпом задоволення.

"Все це — ознаки особистої слабкості і дурості. Спроба зрівнятися в мірі озвіріння з ворогами — означає програш ворогам. Д — Дурість. Нездатність утриматися від того, щоб розділити настрої натовпу — означає С-слабкість. На війні вмирають всякі", — продовжив радник. ОП своєрідну "проповідь".

Арестович також зазначив, що "слабкі та дурні вмирають майже гарантовано, навіть якщо залишаються жити".

"Помер у 30, поховали у вісімдесят". Не хочеш копати окоп — смерть. Лінуєшся спостерігати — смерть. Плодиш х*йню — смерть", — написав Олексій Арестович.

Він підкреслив, що "всі старі солдати знають — знущатися з мертвих — померти". І, додав Арестович, — "померти погано".

"Але фізична смерть ще нічого. Смерть живцем — ось справжній "подарунок" слабким і дурним. Намагаючись "перемогти" вже загиблих ворогів, ви вмираєте живцем і вбиваєте своїх, що ще живуть. Не питайте потім — по кому дзвонить дзвіночок на Ютубі., — підсумував блогер.

Зазначимо, раніше у соцмережах поширилася фейкова новина про те, що ЗСУ у День народження борця за Незалежність України у XX столітті Степана Бандери нібито "виклали привітання тілами" ліквідованих російських окупантів Україні.

Дотепні українці відразу влаштували справжній флешмоб із таких "написів". Крім того, частину "шрифтів" згенерував бот.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, високому рівню втрат серед росіян сприяє саме непрофесійність окупантів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua