• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Проблеми з QR-кодом: ЗМІ довідались, чому Порошенка не випустили закордон

Підставою відмови у виїзді лідеру "Європейської солідарності" народному депутату Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили співрозмовники УП в Державній прикордонній службі, передає "ДС".

За даними джерел УП о 21.50 в пункт пропуску "Рава-Руська" на Львівщині прибув Порошенко, який є членом комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського союзу, та 5 людей, які його супроводжували.

Під час проходження паспортного контролю він надав копію розпорядження голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження Постійної делегації ВРУ у Парламенській асамблеї НАТО та працівника апарату ВРУ до Литовської Республіки для участі у весняній сесії ПА НАТО.

Водночас, як зазначає співрозмовник УП, в ході перевірки цього документу виявилося не можливим встановити його дійсність: не зчитувався QR-код.

За даними УП, Порошенку та його оточенню роз'яснили, що у зв'язку з вищезазначеним вони не можуть перетнути державний кордон.

О 23.50 експрезидент та люди, якій його супроводжували, повернулись на територію України.

Як писала "ДС", пізно ввечері 27 травня народного депутата, лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка не пропустили через державний кордон. У його команді кажуть, що він їхав у відрядження на Парламентську асамблею НАТО за погодженням з головою ВР.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua