• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Триває міжнародний марафон "Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру", — Кличко

Кличко поспілкувався з представниками місцевого самоврядування Франції, Швейцарії, Австрії та Ірландії щодо ситуації в Україні

Віталій Кличко
Віталій Кличко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Триває міжнародний марафон "Єднання місцевого самоврядування світу заради добробуту людей і миру". Сьогодні діалог відбувся між мерами кількох українських міст та представниками місцевого самоврядування європейських міст. Зокрема, Франції, Швейцарії, Австрії та Ірландії. Сьогодні ми доносимо світові правду про те варварство і дикунство, яке чинить Росія, знищуючи Україну і українців", — повідомив Кличко.

Мер Києва наголосив на тому, що країни Європи повинні посилювати тиск на Росію.

"Я наголосив європейським партнерам, що ми боремося сьогодні не тільки за наші міста і нашу країну. — Ми боремося за цінності і ключові принципи, які Росія розтоптує. І те, що російська армія робить сьогодні в Україні, апетити і плани Путіна, можуть не обмежитися тільки нашою державою. А й розповсюдитися на інші країни Європи. І європейці повинні це розуміти! Тому ми говоримо про необхідність посилення економічного і політичного тиску на РФ. Про допомогу Україні – гуманітарну, озброєнням, політичну підтримку. Агресора можна зупинити тільки спільними і сміливими зусиллями світової спільноти. Бо Росія замахнулася на весь цивілізований світ", — підсумував Кличко.

    Реклама на dsnews.ua