• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Програш демократії: у Зеленського відреагували на формулу "НАТО в обмін на поступки територією"

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк різко розкритикував слова керівника апарату генерального секретаря НАТО Стіан Єнссена про можливість прийняти Україну до Альянсу, якщо наша країна поступиться Росії частиною своїх територій 

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Подоляк написав розлогий пост у Twitter, передає "ДС".

"Розміняти територію на парасольку НАТО? Дивно. Тобто свідомо піти на програш демократії, заохочення глобального злочинця, консервацію російського режиму, знищення міжнародного права й обов’язкове перенесення війни на інші покоління. Бо чому Росія, не програвши, має добровільно відмовитися від провокацій, гібридів, традиційної поведінки?", — запитав радник голови ОП.

Подоляк наголосив на безальтернативності програшу президента РФ Володимира Путіна у війні проти України.

"Очевидно, що, якщо Путін не зазнає нищівної поразки, політичний режим у Росії не зміниться, а воєнні злочинці не понесуть покарання, війна обов’язково повернеться зі збільшеними апетитами Росії. Спроби зберегти світовий порядок і встановити "поганий мир" через, скажімо прямо, тріумф Путіна не принесуть світу мир, але принесуть і ганьбу, і війну. Це стосується будь-яких форматів нового "розподілу Європи", зокрема з парасолькою НАТО. То навіщо тоді пропонувати бажаний для Росії сценарій заморожування замість пришвидшення постачання зброї? Не треба заохочувати вбивць жахливими індульгенціями", — пише представник Офісу президента.

Нагадаємо, у вівторок, 15 серпня, керівник апарату генерального секретаря НАТО Стіан Єнсен публічно припустив, що Україна може стати членом блоку в обмін на відмову від частини своєї території на користь Росії. Водночас, Єнсен наголосив, що таке рішення має ухвалювати лише Київ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua