• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Пропагандист Кремля Кисельов почав прямо кликати росіян на війну проти України (ВІДЕО)

Російський пропагандист Дмитро Кисельов в ефірі своєї програми "Вісті тижня" агітував жителів РФ вирушити на війну, яку та веде проти України

Дмитро Кисельов
Дмитро Кисельов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент програми з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

"На тижні мені довелося побувати в Чечні — у Гудермесі, де за підтримки міноборони та Росгвардії діє російський університет спецназу. Саме на його базі працює центр підготовки добровольців, що їдуть сюди з усієї Росії. Як правило, це зрілі чоловіки. Вони звертаються на "гарячу лінію" (телефони ви бачите внизу) і відразу приймають, можливо, найважливіше рішення у своєму житті", — розповів Кисельов.

Промову скандального пропагандиста у програмі супроводжують кадри з ним самим. На відео Кисельов тисне руки чоловікам із "університету".

"Моє завдання було — підтримати добровольців і зміцнити їх у зробленому виборі, а вийшло так, що ясності, енергії та волі у них було стільки, що готові (російські бійці — "ДС") були всім цим ділитися. Ми говорили у наметі, до відправки в Україну залишалося два-три дні", — розповів одіозний російський телеведучий.

Потім у сюжеті показали промову одного з бійців російської армії.

"Корінь у слові "Батьківщина" (рос. "Родина" — "ДС") — "рід". І ви спочатку маєте навчитися бути захисниками свого роду. А коли настане час, то ми всі об'єднаємося на захист Батьківщини", — сказав той.

У Мережі ж нагадали, що відправка в Україну нових "партій" російських окупантів рівнозначна загибелі. Така агітація з боку "рупорів" пропаганди свідчить про те, що "спецоперація" РФ в Україні, очевидно, йде не за планом.

"Кисельов ненав'язливо пропонує своїм Zомбанутим глядачам приєднатися до лав окупантів і денацифікуватися на Донбасі", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Нагадаємо, у березні українські силовики повідомили, що Дмитра Кисельова, а також його колегу з каналу "Росія 1" Ольгу Скабєєву оголосили у міжнародний розшук.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua