• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Прорив на Білгородщину: у Кремлі заявили про "глибоку стурбованість"

Прорив російських добровольців, які воюють за Україну, у Бєлгородську область РФ, викликав у Кремлі "глибоке занепокоєння"

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на російських пропагандистів.

У Кремлі назвали добровольців "українською диверсійно-розвідувальною групою"

"Пєсков про українську ДРГ у Білгородській області: це викликає глибоке занепокоєння і вимагає від нас великих зусиль. Спецоперація триває, щоб не допускати такого надалі, зазначив він", — йдеться у повідомленні пропагандистів.

Крім того, спікеру Кремля поставили питання про етнічних росіян у складі "ДРГ".

"Треба виходити з того, що всі вони – українські бойовики", — відповів Дмитро Пєсков.

Крім того, прессекретар російського президента заявив, що проводити спеціальне засідання Ради безпеки щодо ситуації в Бєлгородській області не планується — ближче до кінця тижня відбудеться планове.

Як писала "ДС", 22 травня Telegram-канали публікували відео "ймовірного заходу українських танків на територію КПП "Грайворон" у Бєлгородській області. При цьому влада Бєлгородської області повідомляла лише про обстріл Грайворонського округу, але пізніше губернатор регіону В'ячеслав Гладков інформацію про ДРГ підтвердив.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив, що російські добровольці, що воюють за Україну, на території Бєлгородської області проводять операцію зі створення смуги безпеки.

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що у Грайворонському районі в результаті боїв з "диверсантами" постраждали шестеро мирних жителів.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що метою "диверсій" у Білгородській області є відволікання Україною уваги від втрати контролю над Бахмутом Донецької області.

Ситуація у Бєлгородській області спровокувала паніку у російському інформаційному просторі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua