• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Проти нардепа-"слуги" порушили справу та хочуть вигнати з фракції

Щодо народного депутата від "Слуги народу" Олексія Ковальова, який знаходиться на окупованій території Херсонської області, порушено кримінальне провадження та його виключатимуть із парламентської фракції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Державного бюро розслідувань та партії "Слуга народу", передає "ДС".

"Порушено кримінальне провадження щодо народного депутата України Олексія Ковальова за колабораційну діяльність", — сказано в повідомленні.

Так оперативники ДБР встановили, що депутат співпрацює з російськими окупантами на тимчасово окупованій території Херсонської області. Підконтрольні йому підприємства постачають продукти харчування до анексованого Криму з подальшою реалізацією на території Росії, а також завозять на Херсонщину паливно-мастильні матеріали з Криму.

Депутат забезпечує розміщення особового складу окупаційних сил у приміщеннях підконтрольного йому санаторію у місті Гола Пристань Херсонської області.

У зв'язку з цим партія "Слуга народу" ухвалила рішення:

  • звернутися до Верховної Ради України із закликом позбавити Ковальова мандата народного депутата України відповідно до чинного законодавства;
  • звернутися до Генпрокуратури та СБУ із закликом якнайшвидше передати справу Ковальова до суду, передбачивши, зокрема, конфіскацію його активів та майна згідно чинного законодавства;
  • звернутися до органів судової влади із закликом якнайшвидше розглянути справу Ковальова, визначивши ступінь покарання згідно із законом.

"Зрадники й колаборанти не можуть представляти українців у Верховній Раді України. Вони мають понести повну відповідальність перед українським народом за співпрацю із ворогом і бути покараними з усією суворістю закону. Ми не будемо закликати нашого колишнього колегу скласти мандат. Якщо совість, честь і гідність вже втрачено остаточно — немає сенсу до них апелювати", — наголосили в партії.

Як повідомляла "ДС", нардеп Олексій Ковальов вважає, що на тимчасово окупованій частині Херсонщини "Росія тут серйозно і назавжди".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua