• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Гарматне м'ясо закінчується: Окупанти підняли вік "мобілізованих" до 65 років

Російські окупанти піднімають вік "мобілізованих" з ОРДЛО до 65 років та залучають учнів технікумів, яким тільки виповнилося 18 років

Окупанти підняли вік "мобілізованих" до 65 років;
Окупанти підняли вік "мобілізованих" до 65 років;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повыдомленні пресслужби ГУР МО України, передає "ДС".

"Ворог продовжує "мобілізацію" на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, чергова хвиля відбувається на території Донецької області. З метою збільшення кількості потенційних "призовників", окупанти збільшують віковий ценз "військовозобов’язаних" – з 55 до 65 років", – повідомили у ГУР.

Окрім того, На окупованих територіях Луганської області по місцевому телебаченню оголошено мобілізацію місцевого населення. До лав окупаційної армії активно залучають студентів.

Зокрема, всіх учнів Луганського залізничного технікуму офіційно викликають до навчального закладу для проведення "реєстрації". Тим, кому вже виповнилося 18 років особисто телефонує директор училища.

В Луганському медичному університеті ситуація аналогічна – у закладі оголошено про обов’язкове прибуття та реєстрацію студентів старших курсів.

"Мобілізовані" до складу 1 армійського корпусу окупаційних військ вирізняються вкрай низьким морально-психологічним станом та мають застаріле спорядження: екіпірування зразка 1974 року, захисні шоломи 1971 року випуску", – зазначає ГУР.

Також серед особового складу поширюються чутки та панічні настрої викликані великими втратами особового складу – на окуповані території постійно прибувають важкопоранені та вантажі з тілами.

Зокрема, на Луганський м’ясокомбінат привезли шістнадцять знищених "мобілізованих". Один з них – син директора 33 середньої школи Луганська. Водночас рідним не повідомляють жодної інформації щодо місця за обставин загибелі.

Нагадаємо, Російське військо станом на ранок 21 березня втратило 476 танків та близько 15 000 осіб особового складу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua