• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Путін обіцяв прем'єру Ізраїля не вбивати Зеленського: той повірив

Колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет розповів, як він зустрічався з Путіним на початку березня 2022 року, коли нібито на прохання президента України Володимира Зеленського він намагався організувати переговори про припинення війни

Реклама на dsnews.ua

Про це Бенет розповів в інтерв'ю "Хадашот 12", передає "ДС" з посиланням на "Новости Израиля"

Повідомляється, нібито "релігійний юдей Бенет порушив шабат заради розмови з Путіним" (вочевидь, ідеться про 5 березня 2022 року).

За словами Бенета, Зеленський тоді "сидів у бункері", Путін пообіцяв йому не вбивати президента України, і він передав ці слова Зеленському телефоном, щойно покинув Кремль.

"Усунення Зеленського. Це найдорожче, це життя лідера. Я знав, що Зеленському загрожують у бункері, і що вони не знають його місцезнаходження. У якийсь момент я сказав Путіну: "Слухайте, а що щодо цієї історії? Ви збираєтеся його вбивати?" І він сказав: "Я не буду вбивати Зеленського", – розповів Бенет.

Бенет розповів, що після закінчення зустрічі, ще їдучи з Кремля в аеропорт, він безпосередньо зателефонував Зеленському і сказав йому, що Путін не збирається його вбивати.

Український лідер нібито перепитав, чи впевнений Бенет, а "потім піднявся до свого кабінету і зняв відео, в якому сказав: "Я не боюся".

Зеленський дійсно записав відео зі словами "Я залишаюся в Києві. На Банковій. Не ховаючись. І нікого не боюся". Однак відео було записане 7 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua