• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Путін загнав себе в глухий кут": Буданов назвав два варіанти закінчення війни в Україні

Існує лише два варіанти закінчення війни Росії проти України, а президент РФ Володимир Путін сам себе загнав у глухий кут, ставши для всього світу військовим злочинцем

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України в інтерв'ю "Новому времени", передає "ДС".

"Є усього два варіанти, як вона може закінчитися. Перший — розділення Росії на три і більше частини. І другий — відносне збереження територіальної цілісності РФ при зміні керівництва країни. В останньому випадку новий керівник скаже, що РФ ні при чому в усіх цих процесах, це був хворий диктатор, а країна тут ні до чого. У цьому випадку Росія віддасть усі окуповані нею території — від островів Японії до Кенігсберга (нинішній Калінінград), який належить Німеччині", — сказав він.

"Залишити йому (Путіну — ред.) шлях для відступу — це одна зі стратегій, проте це майже нереально. Він військовий злочинець для всього світу. Це його кінець, він сам себе загнав у глухий кут", — зазначив глава ГУР.

За словами Буданова, більшість представників військово-політичного керівництва Росії усвідомлюють, що для РФ ця війна закінчиться поразкою.

"І саме тому є дуже багато спроб діалогу з західним світом, не дивлячись на ту офіційну риторику, яку вони всі використовують. А от неофіційна зовсім інша: вони бояться втратити свої статки. І вони розуміють, чим це дуже швидко для них закінчиться", — пояснив він.

При цьому Буданов запевнив, що Україна неодмінно переможе.

Як повідомляла "ДС", міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Україна виграє війну з Росією, якщо нашу країну забезпечити достатньою кількістю озброєння.

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Україна виграла битву за Київ у війні з Росією.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua