• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Робота СБУ - іще один сигнал західним елітам, що Україна ефективно бореться з РФ, - експерт

Інтерв’ю голови СБУ Василя Малюка британській газеті "Independent" — ще один сигнал населенню та політичним елітам західних країн про ефективність України в боротьбі з РФ

ssu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Олексій Голобуцький.

"Сьогодні росіяни активно розганяють в Європі тезу, що Україна не здатна протистояти Росії, а міжнародна допомога використовується неефективно. А значить – потрібно терміново домовлятись про "мир", причому на умовах Кремля. В цій ситуації ми маємо більше працювати саме на західну аудиторію – акцентувати на своїх успіхах, розбивати московські наративи. Тому важливо, коли на Заході виходять інтерв’ю з нашими військовими і силовиками", — підкреслює експерт.

На думку Голобуцького, такі сигнали, як інтерв’ю Малюка в "Independent", можуть посилити військову підтримку України: "Мова йде не про персоналії, а про те, що теза "ефективна спецслужба, яка проводить ряд успішних операцій проти ворога" – вагомий аргумент для міжнародних партнерів".

"Та й загалом меседжі Малюка вдало потрапляють у західну аудиторію. І головний з них: ми воюємо не тільки за Україну, а й за безпечне майбутнє усього цивілізованого світу. Цей слоган має стали ключовим на міжнародній арені, щоб ні в кого у Європі та Америці не було навіть шансу не зрозуміти його", — резюмує політолог.

Нагадаємо, раніше Рада затвердила Василя Малюка на посаді голови СБУ рекордними 324 голосами "за". Президент Володимир Зеленський, у виступі перед голосуванням, зазначив, що Василь Малюк під час фактичного керівництва СБУ довів, що "Служба безпеки може бути такою, якою її хоче бачити народ України".

    Реклама на dsnews.ua