• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Робота Віталія Кличка на посаді мера Києва задовольняє майже 70% мешканців столиці, - опитування "Рейтингу"

За останній рік ставлення киян до роботи міської влади значно покращилося. Зокрема, понад дві третини киян задоволені діяльністю мера столиці Віталія Кличка

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у дослідженні соціологічної групи "Рейтинг", опублікованому у середу, 2 березня, передає "ДС".

Віталій Кличко
Віталій Кличко

"За останній рік оцінки діяльності місцевої влади, соціальних та комунальних служб серед киян значно покращилися. Зокрема діяльністю міського голови Києва Віталія Кличка задоволені 68%. Комунальними службами Києва задоволені майже 70% місцевих мешканців. Діяльністю громадського транспорту задоволені більше 80% киян", — йдеться у повідомленні групи "Рейтинг".

Це найвища оцінка діяльності міської влади за останні 5 років. Приміром, у 2019 році роботу комунальних служб схвально оцінювали лише 23% киян (зараз – 69%), роботу громадського транспорту – 43% (сьогодні – 78%).

Серед переселенців, які зараз мешкають у Києві, 65% відповіли, що задоволені діяльністю мера Києва. Роботою комунальних служб задоволені 83% ВПО, а роботою міського транспорту — 86%.

Роботою соціальних служб задоволені більше половини опитаних киян. Серед переселенців таких більше 80%.

Порівняльне дослідження "Настрої киян та переселенців" проводилося з 16 по 27 лютого серед мешканців Києва та переселенців, які приїхали у місто, від 18 років і старше, методом інтерв’ю face-to- face. Було опитано 800 киян та 800 переселенців. Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Статистична похибка не більше 3,5%.

    Реклама на dsnews.ua