• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Раптово помер": канал "Рада" "поховав" Стефанчука (ФОТО)

Телеканал "Рада" під фото спікера парламенту Руслана Стефанчука написав слова "Раптово помер"

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Це зокрема помітив екснардеп Борислав Береза на своєму каналі в Telegram, передає "ДС".

Так, телеканал у біжучому рядку повідомляв про смерть голови Європарламенту Давида Сассолі, проте побудував кадр дуже дивним чином.

"Мдя... Картинка телеканалу "Рада" подає новини... неоднозначно. Але в будь-якому разі Стефанчук живий. Хоча з ефіру "Ради" можна подумати інакше", — написав він.

Як писала "ДС", з 15 грудня 2021 року державний телеканал "Рада" змінив формат і тепер виходить в ефір із сучасною парламентською та додатковою студією в Кабінеті міністрів.

Цього ж дня комітет Верховної Ради рекомендував парламенту розширити мовлення російськомовного телеканалу для окупованих територій "Дом" на всю Україну. В ефірі каналу "Дом" мало виходити соціальне шоу "Про життя з Андрієм Пальчевським", на створення якого держава виділила понад 12 млн грн.

Зміни у мовленні обох державних телеканалів пов'язують із спробами Офісу президента створити власний медіамайданчик, зокрема для протидії приватним "олігархічним" телеканалам.

Також "Рада" усунула від роботи скандального політтехнолога Володимира Петрова, нещодавно залученого до оновлення формату каналу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua