• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Рашисти відходять з Маріуполя: у мерії пояснили зміну ворожої тактики

Російські окупанти виводять із захопленого Маріуполя особовий склад і техніку та перекидають їх на інші напрями через брак ресурсів

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, повідомляє "ДС".

"Окупанти змінили тактику контролю пересування. Демонтовано стаціонарні блок-пости, залишено лише контрольні пункти в районі мостів.. При тому частіше використовується контроль мобільними групами, що раптово з’являються в різних районах міста (на відео). Зміна тактики пов’язана з виводом більшості військового залишку окупантів з міста на інші ділянки фронту. Банальна нестача ресурсу", — зазначив він. .

За даними Андрющенка, другий день поспіль великі колони техніки залишають Маріуполь та Маріупольський район у напрямку Бердянськ-Пологи (Запорізька область).

При цьому, за його словами, бойовий дух у рашистів низький.

"Панує небажання продовження участі у війні, особливо серед мешканців Донеччини. Більшають розмови про бажання здатись в полон, особливо після повідомлення про перекид їх на напрям боїв в Запоріжжя", — пояснив він.

Як повідомляла "ДС", за офіційною інформацією, кількість загиблих маріупольців від рук російських окупаційних військ становить понад 22 тисячі. Проте мер міста Вадим Бойченко заявив, що реальна цифра вбитих окупантами мешканців може досягати 50 тисяч.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua