• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Розглянуть, але план Зеленського реалістичніший: у президента України відреагували на мирну ініціативу ПАР

Україна готова розглянути всі пропозиції щодо досягнення миру, але найреалістичнішим є план президента України Володимира Зеленського

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник глави Офісу президента Ігор Жовква в коментарі Sky News 16 травня, передає "ДС".

Журналісти нагадали, що президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса 16 травня заявив про запропоновану африканськими країнами мирну ініціативу. Він також розповів, що Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін погодилися прийняти делегацію африканських держав, які хочуть презентувати цей мирний план.

"Війна триває на території України. Отже, єдиним планом є і буде український план. Ми готові вислухати пропозиції деяких країн. Ми знаємо про китайські ідеї. Минулого тижня Київ відвідав представник президента Бразилії", – сказав Жовква.

Він заявив, що всі пропозиції розглянуть.

"Але єдиний реалістичний план, який Україна прийняла б і реалізувала разом із нашими партнерами в усьому світі, – це план президента Зеленського", – заявив представник Офісу президента.

Нагадаємо, 11 травня посол США в ПАР Рубен Бріґете заявив, що Південно-Африканська Республіка постачала боєприпаси до Росії за допомогою корабля, який у грудні минулого року пришвартувався до військово-морської бази Саймонстаун у Кейптауні.

У ПАР заявили, що розчаровані "контрпродуктивною" публічною позицією американського посла.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua