• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Байдужість українців до війни з Росією є наслідком "теплої ванни", у яку їх занурює влада, — Денисенко

Влада створила для українців "теплу ванну", оскільки лише третина з них вважає прямий напад Росії на Україну реальним, а ще третина — взагалі не цікватиться новинами на цю тему

Вадим Денисенко
Вадим Денисенко / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це, презентуючи результати соціологічного дослідження "Чи готові українці до великої війни", яке провів Український інститут майбутнього, на пресконференції заявив виконавчий директор Інституту Вадим Денисенко, передає "ДС".

Так, він нагадав, що, за результатами дослідження, лише 33% українців вважають реальною загрозу повномасштабного нападу російських військ на Україну, а 27% — взагалі не слідкують за новинами на цю тему.

"В цілому, десь тільки третина суспільства на сьогодні говорять, що вони вважають, що буде прямий напад.Всі інші вважають, що "або це взагалі якась гра", або це примушування Росією для того, щоб ми не вступили до НАТО. Та політика, яку веде нинішня влада — про занурення до "теплої ванни" — це якраз і є відображення усього того, що ми бачимо зараз у соціологічних дослідженнях", — сказав Денисенко.

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО 24 січня заявив, що ситуація в Україні є абсолютно контрольованою і приводів для паніки на тлі можливого російського вторгнення немає.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua