• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Рішення щодо арешту Лавриновича суд прийме 15 вересня

Реклама на dsnews.ua
Печерський районний суд Києва переніс засідання у справі колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича на п'ятницю, 15 вересня

Засідання перенесено через неявку адвоката, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"Запобіжний захід Лавриновичу не вибрали. Клопотання прокуратури про його арешт суд розгляне завтра. Засідання перенесли, бо не з'явився захисник екс-чиновника. Якщо завтра адвокат не прийде, Лавриновичу нададуть державного захисника. У справі також фігурує колишній заступник Лавриновича Володимир Богатир. За словами прокурорів, його поки не знайшли", - зазначила ведуча.

Прокурор Яніс Симонов прокоментував прохання щодо утримання під вартою Лавриновича.

"Ви розумієте, за якою статтею пред'явлено звинувачення Лавриновичу. Не можна звертатися по інший захід, тобто, клопотання про утримання під вартою тільки можна подавати в суд", - додав прокурор.

Олександр Лавринович, екс-міністр юстиції, зазначив у коментарі журналістам, що у його адвоката була досить вагома причина для того, щоб не з'явитися в суд.

"У мене є адвокат, який дізнався про це тільки тоді, коли перебував в іншому судовому процесі. Звичайно, він не може в одному процесі встати і піти. Очевидно, що була достатня причина для цього перенесення. Попрошу його, щоб він врегулював питання", - додав Лавринович.

Нагадаємо, 13 вересня міністру часів Януковича вручили копію клопотання прокуратури про його арешт.

Лавринович підозрюється в "діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади".

    Реклама на dsnews.ua