• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Режисер-путініст Міхалков відверто розповів, як Росія відправляє рецидивістів на фронт війни з Україною (ВІДЕО)

Скандальний російський кінорежисер Микита Міхалков розповів, як російського злочинця-рецидивіста відправили на війну з Україною

Микита Міхалков
Микита Міхалков / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент програми Міхалкова в Мережі опублікувала російська опозиціонерка Любов Соболь, повідомляє "ДС".

"...хоча він (кримінальник — "ДС") в армії не служив — він опинився на фронті, на Донбасі. Але шлях його на Донбас, прямо скажемо, був непростий. Навіть, я б сказав, дуже непростий. У 16 років він уперше порушив закон, дав машину, ну, а далі пішло-поїхало: і грабіж, і наркотики, і кілька ходок…", — розповів режисер.

За словами Міхалкова, за останній злочин рецидивіст отримав п'ять років ув'язнення.

"…у, у принципі, у лютому 2023 року міг вийти на свободу. Але навесні 2022 року він подав прохання з проханням відправити його на фронт, на Донбас. Це прохання було задоволене — і він опинився на передовій", — продовжив розповідати Міхалков.

На екрані також показували фотографії злочинця.

"Міхалков здає з тельбухом усю схему. Розповідає як кримінальника-рецидивіста, який мав відбувати термін, відправили вбивати в Україну", — прокоментувала слова режисера Соболь.

Нагадаємо, ув'язнені російських в'язниць раніше розповіли, що номінальний власник приватної військової компанії "Ліга", раніше відомої як ПВК Вагнера, Євген Пригожин особисто їздив російськими колоніями і вербував зеків їхати воювати в Україну. Новоспеченим найманцям "кухар Путіна" пропонував грошову винагороду та помилування.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua