• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Роман жаби та гадюки: терористи "ЛДНР" скаржаться на зґвалтування з боку "кадирівців" (ВІДЕО)

Бойовики терористичної організації "ЛДНР" зазнають згвалтувань з боку загонів, підконтрольних голові Чечні Рамзану Кадирову

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відеозвернення до Кадирова одного з бойовиків "ЛДНР" стало "вірусним" у Мережі, передає "ДС".

У ньому обурений зґвалтуваннями бойовик нагадує голові Чечні, що в них одна мета — окупація України, і просить віддати своїм підрозділам наказ більше такого не робити.

"Я хочу звернутися до Рамзана Ахматовича Кадирова від імені військовослужбовців. Рамзане Ахматовичу, ми всі заразом. Все робимо максимум... Але ваші люди... Я говорю про ваших підлеглих, чеченців, які неодноразово були помічені в тому, що застосовували згвалтування до військовослужбовців" ДНР", — сказав терорист.

Він додав, що "з повагою ставиться до чеченських братів".

Звісно, ми всі з повагою ставимося до братів чеченських, але мають місце неодноразові факти сексуального насильства з їхнього боку над нашими бійцями. І це вже межа, яка виходить за всі рамки", — поскаржився він на поведінку "кадирівців".

Нагадаємо, за даними Американського інституту вивчення війни (ISW), президент Росії Володимир Путін залежить від сил фінансиста групи "Вагнер" Євгена Пригожина та чеченського лідера Рамзана Кадирова в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua