• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Росія блокує доступ Червоного Хреста до українських полонених

Росія не пускає співробітників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до українських полонених, як військових, так і цивільних

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець за підсумками зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою, повідомляє "ДС".

За його словами, однією з тем для обговорення була тематика Міжнародного Комітету Червоного Хреста, зокрема, недопуску їх представників до військовополонених і цивільних заручників, яких утримує Росія.

"Я запропонував зробити онлайн зустріч, де будуть присутні два Омбудсмани та керівники постійних Моніторингових місій МКЧХ, як з Росії, так і з України. Така зустріч потрібна для обговорення суті проблеми допуску та знаходження шляхів її вирішення… Нині мою пропозицію прийняли, але чекаю на погодження. Маю надію, що зустріч відбудеться і буде результативною для України", — зазначив Лубинець.

Як писала "ДС", 13 січня українська та російська уповноважені з прав людини Дмитро Лубинець та Тетяна Москалькова зустрілися в Анкарі під час міжнародної конференції омбудсменів. Пізніше Лубинець підбив підсумки третього раунду переговорів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua