• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Росія готує "референдум" на Запоріжжі: звозить піарників та шукає масовку

У тимчасово окупованих Мелітополі та Бердянську Запорізької області російські загарбники почали шукати колаборантів, які створюватимуть масовку в акціях підтримки "референдуму" про приєднання до РФ

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті ССО "Центр національного опору", передає "ДС".

За даними розвідки, до Мелітополя вже приїхали російські піарники та політтехнологи, що базуються у захопленому окупантами приміщенні магазину "Фокстрот".

Їхнім завданням є підготовка до "виборів" та "референдуму". Першим результатом є створення т.зв. громадського руху "Ми разом із Росією", який використовуватиметься для масовки за гроші в акціях нібито підтримки "референдуму" місцевими.

Здебільшого така картинка має працювати для громадян РФ, щоб знизити градус невдоволення війною серед місцевого населення, зазначають у ЦНС.

Відповідний центр набору колабораціоністів уже працює у Бердянську. Найманням масовки займаються російські "волонтери", які також доповнюватимуть масовку.

За участь в акціях потрібно залишити паспортні дані та отримати гроші та "гуманітарку", яка має допомогти пережити продовольчу кризу, яку самі росіяни і створили.

Нагадаємо, окупаційна влада в Запорізькій області повідомила, що так званий референдум про входження регіону до складу РФ відбудеться на початку осені.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua